Filtr powietrza  ECC 085004
Filtr powietrza ECC085004
ECC 085004
 Zastosowanie w maszynach:
- DITCH WITCH FX30
- SDMO J80U
- SDMO J75UC
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L90F
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L90E
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L90D
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L90C
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L70F
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L70E
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L70D
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L70C
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L60F
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L60E
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L350F
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L330E
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L220F
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L220E
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L180F
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L180E
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L180D
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L180C
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L150G
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L150F
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L150E
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L150D
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L150C
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L120F
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L120E
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L120D
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L120C
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L110F
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L110E
Średnica wylotu 76.2 mm (3.00 inch)
Maksymalna średnica korpusu 215.9 mm (8.50 inch)
Długość korpusu 241.3 mm (9.50 inch)
Std. test skuteczności ISO 5011
Przepływ znamionowy – zakres nis. 4.8 m³/min (170 cfm)
Przepływ znamionowy – zakres śr. 5.8 m³/min (205 cfm)
Przepływ znamionowy – zakres wys. 6.9 m³/min (244 cfm)
Ograniczenie – zakres nis. 102 mm H2O (4.02 inch H2O)
Ograniczenie – zakres śr. 152 mm H2O (5.98 inch H2O)
Ograniczenie – zakres wys. 203 mm H2O (7.99 inch H2O)
Rodzina filtrów ECC
Typ Zewnętrzny
Styl Okrągły
Marka DuraLite™
Typ filtrowanego medium Celuloza
Nr. porównawcze:
438672, 15627, MDA3381, 3908719, DA7801, 3044, 105020046, 3I0017, 1510A, 5000674688, 104595, 7308500400, X14210048, SL12925, LA1436, 94314, 1310250345, 305639, YGT00135, HD1882, 9576C085004, AH85004, GP17OP, 11033214, 3031797, CDD000001, 00810055, 2940013321662, 00003044, ECC085004, 810055, 110332145, SAC085004, 529849, RE504073,